Ev Telefonu

Ev Telefonu

Ev telefonunu Turkcell Superonline’a taşı, fiber teknolojisiyle avantajlı fiyatlarla konuş! Üstelik sabit ücret ödemeden, sadece konuştuğun kadar öde!

Turkcell Superonline Alo Nedir?

Turkcell Superonline Alo, internet üzerinden avantajlı fiyatlarla görüşme yapmanızı sağlayan sabit telefon hizmetidir. Ev telefonunuzu Turkcell Superonline kalitesine taşımak için Turkcell Superonline Müşteri Hizmetlerini arayabilir, numaranızı kolayca Turkcell Superonline’a taşıyabilirsiniz. Numara taşıma işlemi tamamlandıktan sonra, telefonunuzu Turkcell Superonline tarafından temin edilen mevcut Fiber ya da ADSL modeminize kolayca bağlayarak dilediğinizle konuşabilirsiniz. Numara taşımak istemezseniz , numara tahsis hizmetimizden de faydalanabilirsiniz. 

Turkcell Superonline Alo Nedir?  
Devir Ev Telefonunu Turkcell Superonline’a Taşıma Devri!  

Devir Ev Telefonunu
Turkcell Superonline’a Taşıma Devri! Üstelik Tamamen Ücretsiz!

Şimdi, size özel Alo Tarife ve kampanyalarından yararlanarak, şehir içi, şehirler arası, uluslararası ve mobil operatörlerle olan tüm telefon görüşmelerini rahatça ve ekonomik olarak yapabilirsiniz. Üstelik numaranız da aynı kalır, numara taşıma işlemi için ücret ödemezsiniz. Ayrıca, internet ve ev telefonu faturalarınızı tek faturada ödeme avantajına sahip olursunuz.Joker Dakika Paketleri

Joker Dakika Paketleri

Siz de Joker Paket alın, aylık paketiniz bittiğinde devreye girsin, dakikalarım azaldı mı, paketimi ...

7,1 TL / 100 DAKİKA İncele

Konuşturan Paketler

Konuşturan Paketler

Turkcell Superonline Dakika Paketleriyle hesaplı konuşun!

7,1 TL / 100 DAKİKA İncele

Yurt Dışı Dakika Paketleri

Yurt Dışı Dakika Paketleri

Yurt Dışı Dakika Paketleri ile hesaplı konuşun!

10,16 TL / 30 DAKİKA İncele

Sayfayı kaydırın
Yükleniyor